SLUŽBY A CENNíK 

Diana Eliášová - NOSMESA

 

Pre osobné stretnutie je nevyhnutné sa objednať vopred mailom alebo telefonicky. V rámci objednávky sú pre mňa dôležité informácie: - stručný popis problému - Vaše meno a kontakt. Ak si riešenie Vášej situácie vyžaduje vopred inštruovanie o krokoch ako vec riešiť, tak je ideálne nadiktovať mi Váš mail, v ktorom Vám všetky informácie, do času kým k Vám osobne prídem napíšem. Nakoľko niekedy je informácií viac a nemusíte si to všetko zapämať. Ušetrí nám to čas a Vám zníži sumu za telefónny účet :)

Za poradenstvom dochádzam k mamičkám v rámci Serede. Mamičky z okolia Serede môžu na poradenstvo prísť (po dohode vopred) do priestorov Rodinného centra MAMA klub alebo výnimočne po dohode ku mne domov.

Cenník poskytovaných služieb:

1. Kurzy prípravy na dojčenie a materstvo

a) skupinové (minimálne 3 budúce mamičky) Poplatok za 1 stretnutie (1,5 hod.) je 6€ na osobu.

b) individuálne Poplatok za 1 stretnutie (1,5 hod.) je  9€.

2. Podporná skupina dojčiacich matiek - poplatok za 1 účasť aj s Vašim bábätkom je 2 € (do 2 hod.)

 

3. Poradenstvo pre dojčiace matky - osobné návštevy - u Vás doma alebo vo výnimočnej situácií ak nie ste zo Serede priamo, po dohode aj u mňa doma. ( za odvoz prídem aj mimo Sereď - blízke okolie Serede.) Cena osobnej návštevy je 18€ ( trvanie návštevy je cca do 2 hod.) Ak si riešenie vyžaduje opakované návštevy ( napr. neprisávajúce sa dieťa, štrajk a pod.) cena opakovanej návštevy je 10€.

V priestoroch RC MAMA klub 12€

4. Poradenstvo viazania šatiek - osobné návštevy u Vás doma, alebo vo výnimočnej situácií po dohode vopred u mňa doma. (za odvoz prídem aj mimo Sereď - blízke okolie Serede) Cena osobnej návštevy 20€ ( 1,5 hod.) Každá ďaľšia načatá hodina 1,5€.

V priestoroch RC MAMA klub 15€. Každá ďalšia aj načatá hodina 1,5€. (1,5 hod.)

5. Poradenstvo dojčenia a viazania šatiek - osobné návštevy Cena jednej návštevy je 35€ (cca 2,5 hod.) 

6. Kurzy viazania šatiek ( dva základné uväzy, kolíska a kapsa) Cena stretnutia ( minimálne 3 klientky) 10€ na osobu ( 2 hod.).