šatka Babydoo - Karneval

06.03.2013 21:56

* ospravedlnujem sa, inú foto šatky nemám. Na foto úväz skúšany s dvojročným dieťatkom, ktoré sa rozhodlo, že na chrbát nejde :) Tak ten úväz aj vyzerá. 

Som nesmierne spokojná, pekny vzor, pekné sýte farby a tkanivo prijemny na dotyk aj po praní. Pevne drží chrbátik, aj zadoček, tkanivo sa neroztiahlo . Má označeny stred, skosene konce a pri dotahovaní koncov veľmy pomohlo, že 2 lemy, okraje su označené inak farbený pruhom. V lete som ju ešte nenosila v šatke, ale na jar bolo super, malá sa nepotila. A ani v zime jej nebolo chladno. Som spokojná, a o dokonalosti tejto šatky ma presvedčilo aj to, že sestra má drahšiu známejšiu značku, a ničím sa nelíšil od tejto šatky, ktorá je mimochodom aj cenovo prijateľnejšia. Vzhľadom k tomu, že skúsenosti s inou šatkou nemám, hodnotím 9.

Napísal/a Andrea Sirányi | Dňa 17.05.2012 22:51

Diskusná téma: šatka Babydoo - Karneval

babydoo

nosmesa | 06.03.2013

Šatka je jemná, na to, že mi prišla na testovanie ako nová šatka, som prekvapená jemnostou a mäkkostou šatky. Pôsobí zanosene. Nezarezáva sa ani pri tažších deťoch a odporúčam ju všetkymi desiatimi. Šatka českej výroby a preto som milo prekvapená, okúzlila ma viac ako šatka Šanami.
Vzor pripomína Storchenwiege. Cípy zrezané primerane. Nekrčí sa a vhodná aj na teplé mesiace. Hodnotím 9.

Napísal/a nosmesa.eu | Dňa 10.06.2012 19:49

Pridať nový príspevok